Megoldásra vár

Elhagyott, lejárt műszakis Vectra

Anonim Járókelő

Kérem a parkolóból elszállítani, csak foglalja a helyet mások elől.

Probléma helyszíne
Budapest Szanatórium u. 17

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Járőreink ellenőrizték a helyszínt. A tulajdonost kiértesítjük, és amennyiben szükséges lesz, intézkedünk az elszállítása felől.

    Tisztelettel:
    Budapest Főváros XII. ker. Hegyvidék
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését, melyet továbbítottunk a Hegyvidéki rendészetnek.

    Üdvözlettel:
    Molnár Réka
    kommunikációs munkatárs

    Budapest Főváros XII. kerület
    Hegyvidéki Önkorm
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Lanos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Sashegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott, rendszám nélküli Audi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Kempelen Farkas utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére