Válaszra vár

Forgalom akadályozó rendszeres szabálytalan parkolás

A XIX. Ker. Zrínyi utca 21 számtól a József Attila utcáig várakozni tilos tábla van, mivel ha mindkét oldalt megállnak a kétirányú közlekedés lehetetlenné válik.
Rendszeres ellenőrzésre van szükség, ami hónapokon át ki tart napi szinten, mert helyi szokássá vált ott sajnos úgy látszik. Köszönettel egy közlekedni vágyó.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Zrínyi u. 21

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán, zöldön álló Peugeot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Renault Megane

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Rákóczi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Daewoo használaton kívül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Arany János utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére