Megoldásra vár

Gazda nélküli jármű

Saroglya és a Mésző utca találkozásánál hetek óta pihen egy elhagyott rendszám nélküli gépkocsi

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Saroglya u. 39-A/2

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A képfelvételek alapján a jármű üzemképtelen járműnek minősül, amit a megadott címen ellenőrizni fognak közterület-felügyelőink. Tájékoztatom, hogy amennyiben a közterületr...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Lévai Hanna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Harrer Pál utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Nissan Micra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hollós Korvin Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére