Válaszra vár

Balesetveszélyes kerítés

Anonim Járókelő

A Kormányablak utcai kerítésének oszlopai rossz állékonyságúak, mozognak. A Kormányhivatal utcafrontján van egy buszmegálló, közvetlen telekszomszédságában pedig egy óvoda. Aggódom, hogy a kerítés rádől egy ott várakozó vagy közlekedő kisgyermekre. Kérem a közhivatalt, intézkedjen a balesetveszély elhárítása érdekében.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Baross Gábor u. 30

Hozzászólások

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gödör van a járda alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Gizella tér (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lezárt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Borotvás utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Újszász utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére