Megoldásra vár

Nagyon sok kátyú

A Csepeli úton, a Barackfa kereszteződéstől kb. a Körtefa utcáig megszámlálhatatlan kisebb nagyobb kátyúk vannak az út minden pontján. Több nagyobb repedés is kialakult már, szinte kikerülhetetlenek a fentebb jelzett útszakaszon. Legyen kedvesek orvosolni a problémát, a biztonságos és balesetmentes közlekedés érdekében.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csepeli út 10

Hozzászólások

  • Strasser Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bardócz Csaba Iktatószám: 1/1441/2/2024/V4
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXI. kerület Csepel Önkormányzata"-ra.

  • Bonin Denis bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Beszakadni készülő útburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Önkormányzata
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Kies utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére