Válaszra vár

Szemetes szegények

Anonim Járókelő

Szép napot kívánok! A Gyulai Pál utcában élek nagyon el van hagyagolva a szegély tavaly csinálták meg az FKF útoljára idén még nem csinálták meg nagyon csúnya így a lát kép.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Gyulai Pál u. 2

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eldugult lefolyók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Mátyás tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes Buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagy Fuvaros utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére