Válaszra vár

Gazdátlan szemét, terület

A volt kollégium mellett és a szerpentin felső harmadán (ez a Főváros területe) lenyírták a gazt, köszönet érte. A fenti harmadban található szeméttel és alatta vastagon fekáliával borított bokrot Ők sem érezték magukénak, korábban a MÁV sem.
Ki fogja végre eltakarítani?
Az sem lenne rossz, ha úgy mint a lentieket megritkítanák, és akkor nem az lenne a WC.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemét csak szaporodik, újból nyírtak és az egész domboldal tele van mindenféle hulladékkal, igazán szép látvány.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Szelényi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gumiabroncs a fa körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Lecke utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres szemetestartók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Baranyai tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére