Megoldott

Sérült víz közmű

Sérült víz közmű. Javítását kérem.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Lónyay u. 1

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 148171 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest IX
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Vízözön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Tompa utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Itt felejtett bólyák.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Ilka utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csatorna fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére