Válaszra vár

Biciklironcs

FRISSÍTÉS: 2024. 06. 19.

FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza:
"Tekintettel arra, hogy a Rendészeti Igazgatóság nem rendelkezik hatáskörrel a közterületen elhagyott, beadványában szereplő, használatra alkalmatlan állapotú kerékpár eltávolítására, ezért a szükséges intézkedések megtétele érdekében, bejelentése továbbításra került a BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság FKF Hulladékgazdálkodási Divízió (e-mail címe: fkfzrt@fkf.hu) részére."

---------

Az Erzsébet körút 41. elé le van láncolva egy bicikli maradványa.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 41

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Pilisi Parkerdő"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Pilisi Parkerdő"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Erzsébet körút 41. elé le van láncolva egy bicikli maradványa."-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 06. 19. FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza: "Tekintettel arra, hogy a Rendészeti Igazgatóság nem rendelkezik hatáskörrel a közterületen elhagyott, beadványában szereplő, használatra alkalmatlan állapotú kerékpá...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Elhagyott jármű"-ról "Kerékpározás"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Takarítani kellene

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    saras bicikliút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére