Megoldásra vár

Üres fahely

Csepelen, a Karácsony Sándor utca buszemegállóval egyvonalban (Kossuth Lajos utca 94) van egy üres fahely. Kérjük, ültessék be egy facsemetével! Köszönjük szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 94a

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bardócz Csaba Iktatószám:1/1422/2/2024/V1
    részére Ügyintéző
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Le szokták passzolni a főútvonalakat, mondván fővárosi hatáskör...... Jó példa a Széchenyi István ott érdekes módon megy a fatelepítés , a Kossuth Lajoson nem sikerül..... https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/123885/hianyzo-fak-potlasa
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gallyak felsővezeték között

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Padot benővi a gyom(fa)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére