Válaszra vár

Kerékpárút átvezetés kiegészítő táblája hiányzik

Hiányzik a kiegészítő tábla. Kérem a pótlását.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Újpalotai út 15

Hozzászólások

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére