Válaszra vár

Kiszáradt facsemeték

FRISSÍTÉS: 2024.06.18.

FŐKERT válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.”

-----

A Szerémi út és Hengermalom utca kereszteződésében 2 db facsemete kiszáradt. Kérem pótlásukat és fordítsanak több forrást az újonnan ültetett facsemeték útógondozására, hogy nagyobb eséllyel éljék túl az átültetés utáni első éveket.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 47

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönjük, hogy észrevételével segíti a munkánkat. Bejelentését nyilvántartásba vettük, és megvizsgáljuk.
    Tisztelettel, Zöldfelületi Csoport
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szerémi út és Hengermalom utca kereszteződésében 2 db facsemete kiszáradt. Kérem pótlásukat és fordítsanak több forrást az újonnan ültetett facsemeték útógondozására, hogy nagyobb eséllyel éljék túl az átültetés utáni első éveket. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.18. FŐKERT válasza: „Tájékoztatjuk,...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Túlburjánzott sövény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfák tömeges szaporítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fém faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére