Válaszra vár

Leszakadt szemetekuka

Anonim Járókelő

A lövölde téren le van szakadva egy szemetes kuka. Kérem az illetékes személyeket mihamarabb intézkedjenek. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Király u. 105

Hozzászólások

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teli szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: J. Annamari
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    István utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes köz wc

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca / Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Undort keltő, bűzlő mocsok a Keletinél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére