Megoldásra vár

Galambok borítanak mindent

Tisztelt BKV!
A Széll Kálmán téri metróépület tetején és a gyalogos felületeken tonnaszám gubbasztanak a már mindent összeszart galambok.
Szeretném kérni a probléma megszüntetését hosszú távon!. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet, hogy üzemel a madárriasztó, de nem működik. :)
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0025656/2024

    budapest@jarokelo.hu

    JAROKELO-BUDAPEST-00148107

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük észrevételét, mellyel kapcsolatban az illetékes BKV Zrt. arról tájékoztatta Társaságunkat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Piszkos, mocskos üvegfelületek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Teleragasztott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kálvin tér M4 metróállomás koszos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kálvin tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére