Válaszra vár

Körforgalom szabálytalan kitáblázása az oktatóparkban

FRISSÍTÉS: 2024.06.17.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:
„A KRESZ parkot a IV. Kerületi Önkormányzat létesítette és Ők is üzemeltetik,
ezért kérjük szíveskedjenek az ügyet hozzájuk áttenni.”

-----

Kérem a kresz szabályának megfelelően a körforgalom táblákat elsőbbségadás kötelező táblával ellátni az oktató kreszparkban.
Ez kötelező eleme a körforgalom táblának és a körforgalom tanításának alapvető lényegi része.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Óceánárok u. 29

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a jelzést a KRESZ park kitáblázásával kapcsolatban, melyet továbbítottunk az üzemeltető Újpesti Városgondnokság felé.
    A megoldásig szíves türelmét kérjük!

    Üdvözlettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem a kresz szabályának megfelelően a körforgalom táblákat elsőbbségadás kötelező táblával ellátni az oktató kreszparkban. Ez kötelező eleme a körforgalom táblának és a körforgalom tanításának alapvető lényegi része."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.17. BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza: „A KRESZ parkot a IV. Kerüle...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    A KRESZ parkot a IV. Kerületi Önkormányzat létesítette és Ők is üzemeltetik, ezért kérjük szíveskedjenek az ügyet hozzájuk áttenni.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    üres fahely a Bőröndös utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bőröndös utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kerti csap hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ványoló utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére