Megoldásra vár

Jármű tulajdonosa elhunyt

Tisztelt Ügyintéző!

Egy szomorú eset kapcsán írok. A Kiss János utca 57. számmal szemközt áll egy régi, piros Daewoo Matiz. Sajnálatos módon a tulajdonosa már fél éve elhunyt, közvetlen hozzátartozója nincs. Gondolom hagyatéki eljárás zajlik. Az autónak különösebb értéke már nincs, csak az utcán rohad szegény, talán egy rászoruló számára még jól jöhet, de annak, hogy ott áll értelme nincs. Ráadásul borzasztó mementója a néni öngyilkosságának.

Ha megoldható, a gépjármű kerüljön megfelelő helyre, legyen az bontó vagy rászoruló.

Köszönettel,
Andrea

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Kiss János altábornagy u. 57

Hozzászólások

  • Zoltán Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    szomorú :( nem mellesleg van az ablaktörlő alatt vagy 10 parkolási büntetés ha jól emlékszem...
  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését, melyet továbbítottunk az illetékes kollégának.

    Üdvözlettel:
    Molnár Réka
    kommunikációs munkatárs

    Budapest Főváros XII. kerület
    Hegyvidéki Önkormán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet"-ra.

  • Cselovszki Andrea bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Lanos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Sashegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott, rendszám nélküli Audi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Kempelen Farkas utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére