Megoldásra vár

Nem működő jelzőlámpa

A VII. kerületben a Rákóczi ut és Klauzál u sarkán lévő gyalogos átkelőhelyhez tartozó jelzőlámpa zöld fénye nem múködik már egy jó ideje, kérem a segitségüket, hogy az illetékes erről tudomást szerezzen.
Köszönettel:
L.Tamás

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rákóczi út 38

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VII. Rákóczi út - Klauzál utca csomópontban észlelt, hibás gyalogos jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST K...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lenkei Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyalogos zöldje nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére