Válaszra vár

Megsüllyedt csatornafedél

Anonim Járókelő

XI. Egér út Bazsalikom sarkánál egy csatornafedél megsüllyedt
picivel a zebra után
kérem javítsák

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bazsalikom u 55

Hozzászólások

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Torbágy utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vízelvezető mellett beszakadt úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Kelenvölgy-Péterhegy (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére