Válaszra vár

Szerémi út mellett húzódó kerékpárutat benőtte a sövény

FRISSÍTÉS: 2024.06.17.

Újbuda válasza:
„A teniszpályák vonalától a terület a Budapest Főváros Önkormányzata fenntartása alatt áll, így azon szakaszon nem áll módunkban munkát végezni.


-----

A Szerémi út mellett húzódó kerékpárútra ránőtt a mellette levő sövény, sok helyen a kerékpárút háromnegyedét is benőve. 3 hete jeleztem a kerületnek a problémát, de semmi reakció nem érkezett. Hauszmann Alajos utca és Nándorfejérvár köz közötti szakaszról van szó, ami két sarok.
A képen az egy hónappal ezelőtt állapot, ami azóta csak sokkal rosszabb lett.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 9

Hozzászólások

  • Pesti Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Most le van már vágva, vagy reggel vagy tegnap megcsinálták. Ugyanakkor ezt nem két-három havonta, hanem két-három hetente kellene nyírni. Szóval én szeretném már most bejelenteni, hátha akkor nem kel...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Zoltán!
    Mivel az illetékesnek 30 napos határideje van a válaszadásra, és a bejelentésedet kevesebb mint 30 napja küldtük el, jelenleg nem áll módunkban az ügyet újra elküldeni. Ha az illetékes n...
  • Pesti Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Mostanra megszűnt a kerékpárút. Teljes szélességében benőtte a mellette levő sövény. Újbuda önkormányzata a teniszpályákig intézkedett, addig le van vágva.
  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szerémi út mellett húzódó kerékpárútra ránőtt a mellette levő sövény, sok helyen a kerékpárút háromnegyedét is benőve. 3 hete jeleztem a kerületnek a problémát, de semmi reakció nem érkezett. Hauszmann Alajos utca és Nándorfejérvár köz közötti szakaszról van szó, ami két sarok. A képen az egy hónappal...

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük 8567. számú bejelentését, melyben felhívta figyelmünket a Budapest XI. kerület, Szerémi úti kerékpárút állapotával kapcsolatos problémára.
    Szíves tájékoz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönjük, hogy észrevételével segíti a munkánkat. Bejelentését nyilvántartásba vettük, és megvizsgáljuk.
    Tisztelettel, Zöldfelületi Csoport
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pesti Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kitérő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére