Megoldott

JELZŐLÁMPA NEM MŰKÖDIK

A Szondi utca - Teréz körút kereszteződésében a jelzőlámpa nem működik

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 43

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VI. Teréz krt. - Szondi utca csomópontban észlelt, nem működő jelzőlámpákkal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását a jelzőlámpa szerviz elvégezte.

    Tisztelettel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Zsíros Réka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leragasztott közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Liszt Ferenc tér (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére