Válaszra vár

Eldugult lefolyó

Anonim Járókelő

Egy eldugult lefolyó az Erzsébet királyné útján.
Ebben a nagy esős időben jó lenne, ha működne.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja 107

Hozzászólások

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére