Válaszra vár

Letörött faág

Letörött faág

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tomori u. 15

Hozzászólások

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Járókelő Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére