Megoldásra vár

Elhagyott autó

Tönkretett gépjármű, melyben fekszenek néha. Környéken erős ürülékszaggal.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, József Attila u. 100

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai napig ott áll az autó érintettlenül. Jó lenne ha már tennének is valamit.
  • Strasser Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@krk.kispest.hu címre 2024. június 12-én érkezett, 148053. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ mun
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tar Julcsi hozzászólt a bejelentéshez.

    A kérdéses jármű pontos helye:
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére