Válaszra vár

Kőtömb a járdán

Anonim Járókelő

A XX. ker.Munkácsy Mihály u.1. előtt az épületől lezuhant kőtömb van, esik szét az épület, életveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Munkácsy Mihály u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    omlik a homlokzat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Retek utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt redőny

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Gabriella
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Kuny Domokos utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Funkció nélküli oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Gubacsi híd (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére