Megoldásra vár

Áramütés veszélye

Anonim Járókelő

A jelzőlámpa oszlopának ajtaja nincs megfelelően rögzítve, elmozdult. Balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Ferihegyi út 89

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XVII. Pesti út - Ferihegyi út csomópontban észlelt, elmozdult oszlopjtóval kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zr...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: Budapest Közút
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült közlekedési tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Baross utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött tábla, terelő oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kép utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére