Megoldásra vár

Rendszám nélküli autó

Egy rendszám nélküli autó van a Zimony u. 23 közelében a térképen jelzett helyen. Kérem, szállítsák el az autót. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Zimony u. 21

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@krk.kispest.hu címre 2024. június 11-én érkezett, 148046. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ mun
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Egy budapesti lakos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére