Megoldásra vár

Elkoszolódott, elsötétedett szobor

Jó napot, a XI. Lágymányosi utca 22-vel szemben, a kis parkban helyezkedik el az 1965-ben felállított Búza Barnabás szobor alkotás Irinyi Jánosról.
Aze elmúlt időszak alatt a szobor elsötétedett, elkoszolódót,

Kérem, szíveskedjenek a szobor régi dicsfényét helyreállítani, esetleg nagynyomású vízzel megtisztítani.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Lágymányosi u. 21a

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Kérem szíves közreműködését a lenti bejelentésre vonatkozó válasz
    közzétételében.

    Köszönöm!

    Datner Katalin főosztályvezető megbízásából:

    *Bedi Katalin*

    *képzőművészeti sz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-563372 /2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Kulturális, Turisztikai, Sport és Ifjúságp
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a közterületi szobrok, műemlékek fenntartása nem Társaságunk illetékessége. A probléma megoldása érdekében bejelentését továbbítottuk az...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fischer Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Eltorlaszolt zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Budapest, Örs vezér tere (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lejárt graffitis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Római part (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szúnyoginvázió Kurucles

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Kuruclesi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére