Megoldott

Graffiti a megállóban

A Haller utca Soroksári út Keleti pu felé érintett megállóban graffiti

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Haller u. 10

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0025617/2024

    budapest@jarokelo.hu

    JAROKELO-BUDAPEST- 00148009

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük észrevételét, mellyel kapcsolatban az illetékes BKV Zrt. arról tájékoztatta Társaságunka
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Keresztes Norbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére