Válaszra vár

kis eső, nagy árvíz

FRISSÍTÉS: 2024.06.28.

ÓBFK válasza:
„Tisztelt Járókelő! A jelzett helyszínen víznyelő kiépítése tervezés- és engedélyköteles munka, amely az Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő Nonprofit Kft illetékessége és hatásköre.”

-----

Sajnos ha 2-3 percig esik az eső, nem lehet a lakóházba bejutni a hátsó kapun..
Ez nyilik a szeméttárolóhoz és a parkolóhoz.
A nagyobbik baj, hogy a szemétszállítok bokáig érő vízben kell,hogy lábaljanak ha elakarják vinni a szemetet.
Többször jelezték a kerületi vezetőknek de nem történt semmi.
Segítségüket elkőre is köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hadrianus u. 5

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Sajnos ha 2-3 percig esik az eső, nem lehet a lakóházba bejutni a hátsó kapun.. Ez nyilik a szeméttárolóhoz és a parkolóhoz. A nagyobbik baj, hogy a szemétszállítok bokáig érő vízben kell,hogy lábaljanak ha elakarják vinni a szemetet. Többször jelezték a kerületi vezetőknek de nem történt semmi. Segítségüket elk...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! A jelzett helyszínen víznyelő kiépítése tervezés- és engedélyköteles munka, amely az Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő Nonprofit Kft illetékessége és hatásköre.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Massár István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Beton, forróság

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járda hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szilke utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére