Válaszra vár

Elárasztott járda

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.06.11.

Újpesti Önkormányzat válasza:
„A bejelentést továbbítottuk az illetékes FCSM Zrt-nek.”

-----

A Bálna játszóteret ketté szelő járda napok óta használhatatlan. Már lassan a házakhoz sem lehet eljutni, ez inkább már belvíz.
Kérném az illetékeseket, hogy folyamatosan eldugult állapotú kanális lefolyót végre tisztítsák meg és tartsák tisztán, mert sajnos minden nagyobb eső után úszni lehet benne! Sem a környező házaknak, sem a lakóknak nem tesz jót(baleset veszély, szúnyog lárvák elszaporodása).

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Intarzia u. 17

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Bálna játszóteret ketté szelő járda napok óta használhatatlan. Már lassan a házakhoz sem lehet eljutni, ez inkább már belvíz. Kérném az illetékeseket, hogy folyamatosan eldugult állapotú kanális lefolyót végre tisztítsák meg és tartsák tisztán, mert sajnos minden nagyobb eső után úszni lehet benne! Sem a környező háza...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A bejelentést továbbítottuk az illetékes FCSM Zrt-nek.
    A jelzést köszönjük!

    Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Az akna körül süllyed a térkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hézagok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére