Megoldásra vár

Járhatatlan

A Testvérhegyi lejtő még meglévő járdaszakaszait lassan visszavette a természet. Ahol véletlen van kiépített gyalogos járda, ott is nagy részben járhatatlan. A közlekedőfelület szét van hullva, a réseken méteres növények törtek életre. Akkorák, hogy nem lehet mellettük elhaladni sem anélkül, hogy hozzá ne érne valaki. Az utcában szerzett Lyme kór után nem kellemes.

A hegyoldalban egyetlen alkalommal nyírtak növényzetet idén. Azt is sikerült félbehagyni (szombat délelőtt történt). Jó lenne, ha legalább egyszer feltűnne valakinek, hogy ilyen minőségű munkát vesznek át.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Toldás köz 2

Hozzászólások

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért jó lenne ha az önkormányzat felszólítaná akkor az ingatlan tulajdonosát…
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A járda pótlása is az ő feladatuk? Köszönettel
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Remek, azért köszönjük, ha időnként ellenőrzik. Nem igazán tartják rendben.
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! Tájékoztatjuk, hogy az ingatlanok előtti terület kezelése az ott élők jogszabályban elrendelt kötelessége. A hatályos jogszabályok (1/1986. (II.21.) ÉVM-EüM együttes rendele...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szilke utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hídfő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 hónapja felbontották és nem lett visszabetonozva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Raktár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére