Megoldásra vár

Járda és úthiba

Ágoston utca 14-el szemben lévő járdán találkoztam ezzel az úthibával. Nem csak ezaz egy út és járdahiba található az ágoston utcában, de sietés közben nekem ezzel sikerült találkoznom. Ha nem is az egész részt újítanák fel (Pedig ráférne) legalább az ilyen nagyobb hibák kijavítása jól jönne. Mert én még úgymond fiatalabb vagyok 1 napig nagyon nem örültem neki de ha idősebb illető találja meg lehet neki már problémásabb lesz.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ágoston u. 14

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt járókelő! Tájékoztatjuk, hogy az Ágoston utca érintett szakaszán található úthibák javítását az önkormányzat szerződött partnerétől meg fogjuk rendelni. A megvalósulásig türelmet kér...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Fehérpataky Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szilke utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hídfő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 hónapja felbontották és nem lett visszabetonozva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Raktár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére