Válaszra vár

Csőtörés

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.07.01.

Bejelentői visszajelzés:
„ Lehet, hogy nem ívóvíz, de valamilyen víz folyamatosan folyik át az úton. Szerintem ez a probléma nincs megoldva.”

-----

Csőtörés

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Horgász part 54

Hozzászólások

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ra.

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "Csőtörés"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.07.01. Bejelentői visszajelzés: „ Lehet, hogy nem ívóvíz, de valamilyen víz folyamatosan folyik át az úton. Szerintem ez a probléma nincs megoldva.” ----- Csőtörés"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet, hogy nem ívóvíz, de valamilyen víz folyamatosan folyik át az úton. Szerintem ez a probléma nincs megoldva.
  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 147975 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy munkatársaink a helyszíni kivizsgálás során m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Esővíz, csapadék elvezetés XXIII. ker. önk.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Tapasztalataink alapján, csőtörés, vízszivárgás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót, a +36 80 247 247...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elzáró fedlap hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vecsés út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap kerettel kiáll

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Egry József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Egry József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére