Megoldásra vár

Óriási kátyú

Anonim Járókelő

A Rákospalotai határúton a mező végefelé a városba vezető úton, az ipari épület felé eső oldalon olyan kátyú van, hogy félő volt, kitörik a kerék.
képet nem álltam meg készíteni, de aki elgurul arra, látja.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rákospalotai határút 79

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Baranyó Zoltán elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bodor Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Batsányi János út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére