Válaszra vár

Hulladékgyűjtő ürítési probléma

Edény tele

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Pollack Mihály tér 2

Hozzászólások

  • Baranyó Zoltán elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Baranyó Zoltán megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Kovács István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszeres takarítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Blaha Lujza tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére