Megoldott

Teljesen széttört vízcsap fedél

Kérem, cseréljék ki a képen látható vízcsap fedelet! Az Árkád előtti buszmegállóban található.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 147958 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest X.,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva.
  • Baranyó Zoltán elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Baranyó Zoltán megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rákász utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedél hiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gáborné
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Ballada utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ivókút nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Zsolt utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére