Válaszra vár

Különböző üvegek, palackok közterületen

Anonim Járókelő

Frissítés 2024.06.13.: A kerület válasza alapján a FŐKERTnek továbbítva:
"A Nagykőrösi út fővárosi terület, a FŐKERT Nonprofit Zrt.-hez tartozik."
----
Sziasztok!
Nagykőrösi út és a Gyöngyperje utca kereszteződésében több szemetet lehet felfedezni, különböző üvegek és alkoholos dobozok.
Iskolától 100 méterre.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Nagykőrösi út 61

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Sziasztok! Nagykőrösi út és a Gyöngyperje utca kereszteződésében több szemetet lehet felfedezni, különböző üvegek és alkoholos dobozok. Iskolától 100 méterre."-ról "Frissítés 2024.06.13.: A kerület válasza alapján a FŐKERTnek továbbítva: "A Nagykőrösi út fővárosi terület, a FŐKERT Nonprofit Zrt.-hez tart...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    Köszönjük megkeresését, amelyre válaszolva szeretnénk tájékoztatni, hogy Társaságunk hatáskör hiányában nem tud intézkedni a megadott probléma kapcsán. A Nagykőrösi út fővárosi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Gazos szegélyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Letörött faág a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére