Válaszra vár

Graffitis felüljáró

Graffitis a felüljáró. Horogkereszt is van.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Vasút sor 20

Hozzászólások

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis támfal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Gyalázkodó felirat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált felüljárő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére