Megoldott

VIII. Baross utca -Szabó Ervin tér

Az utcai hulladékgyűjtők kapacitáshiányosak vagy ürítési gyakoriságuk nem megfelelő. Némely rendszeresen túltelt gyűjtőedény mellett-alatt bomló ételmaradék, szemétlé folyik, szaga terjeng hónapokon keresztül. Turisztikai szempontból kiemelt belvárosi terület, kérjük több figyelemmel tisztítani a területet!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A Főkefe (is) mindig úgy "oldja meg a problémát", hogy az csak egy egyszeri tevékenység legyen. Sohasem fogják azt bevállalni és főleg leírva nem, hogy sűrűbben ürítik a tartályt, vagy hogy feltakarít...
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Az a baj, hogy ez nem egyszeri probléma. Itt alapvető szemléletváltásra lenne szükség ahhoz, hogy ezek a kukák ne így nézzenek ki nap, mint nap.
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a gyűjtőedényt kiürítették munkatársaink, környezetét összetakarították.
    Kérjük válaszunk szíves t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Tülök József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Állandó probléma a kevés szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hungária körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Baross utcán kirakott bútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére