Megoldott

Megdőlt tábla

Kérem az ill. értesítését a tábla helyreállítása miatt.
Nagyon meg van dőlve, nem sok kell, hogy kiforduljon a helyéről.
Mag, Varrógépgyár u. sarka, Csepel.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Varrógépgyár u. 22

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üzemeltetési Főosztály visszajelzése alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Nyilvántartásunk szerint a helyreállítás megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üzemeltetési Főosztály
    [Leírás: cid:image003
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött KRESZ tábla.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Otthagyott terelőoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére