Megoldásra vár

Busz műszaki tároló

Tisztelt BKK
A parkolót lassan nem tudjuk
használni mert a lombozat annyira megnőt, hogy a blusz tetejèt már karistolja

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest-központ M

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztel Bejelentő!

    A jelzést köszönjük!
    Tájékoztatjuk, hogy a faápolási feladatokat közszolgáltatónk az Újpesti Városgondnokság Szolgáltató Kft. látja el, bejelentését megküldtük részükre intézkedés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhanyagolt terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Homoktövis utca (Óvoda) (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Homoktövis utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére