Megoldott

Móricz Zsigmond körtéri fertelem

Anonim Járókelő

Egy nívós tér, közpark.
Hogy nézhet így ki? A hulladékot edénybe kell gyűjteni, nem zsákba. A zsákot a varjak széttépik, a szél széthordja. Meg az edényeket sem a téren kellene tartani, van erre alkalmas tároló. Szüntessék be ezt a fajta megoldást.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    A BKM FKF tájékoztatása szerint az illetékességükbe tartozó szemétgyűjtőket kiürítették, ezért a bejelentést ,,Megoldott" státusszal zárjuk.
    A többi szeméttároló kezelője feltehetően a Prosit B
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem ez volt a kérdés!
    A felvetés az, hogy mióta van rendben a zsákos megoldás? Annyi edényre kell kötelezni a céget, amiben a zsákos hulladékot is be tudja tenni.
    Budapesten nem az fkf az illetékes...
  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Munkatársaink a zsákokat elszállították és a zöld tartályok ürítését elvégezték. A fekete tartályok nem Társaságunkhoz tartoznak, ürítésüket nem munkatársai...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére