Válaszra vár

Hibás közmű

Javítását kérem!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Kölcsey u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Eszter!
    Mivel nem tudjuk, Ön a Fővárosi Vízművek munkatársa-e, nem fogadhatjuk el visszajelzését hivatalos illetékesi válaszként. Amennyiben tudja azonosítani magát, kérem vegye fel velem a kap...
  • Károlyi Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás beütemezve, megoldásra vár.
  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [cid:image003.jpg@01D21EFD.662537C0]

    Tisztelt Hölgyem, Uram!

    Köszönjük levelét! Bejelentését nyilvántartásunkban rögzítettük, az abban leírt hiba súlyossága alapján a kivizsgálást megkezdjük és várh
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedél hiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gáborné
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Ballada utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ivókút nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Zsolt utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tűzcsap folyik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére