Válaszra vár

Eldugult lefolyók az Eötvös térnél

Anonim Járókelő

Lefolyók. A kanális és a síneknél levő rács is sárral van tele, gyom nő benne. Tegye tisztává és üzemképessé az illetékes. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, 0509-Eötvös tér

Hozzászólások

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres közműoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budakeszi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kábelezés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Corvin-negyed M
  Vissza az oldal tetejére