Válaszra vár

Hulladék

Anonim Járókelő

Hetek óta kihelyezett vegyes összetevőjű hulladék a középső elválasztó sávban.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Gábor Áron u. 6

Hozzászólások

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére