Válaszra vár

Elferdült poller nehezíti a járdán közlekedést

Elferdült poller nehezíti a járdán közlekedést.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Székely Mihály u. 7

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Bringás Szilvi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére