Megoldott

Büdös lé a kukásautóból

A kukásautó mindenhol, ahol megáll, bűzös lét ereszt magából, ami két napig gyomorforgató szagot áraszt. Nyilván hetek, hónapok óta rothad benne valami.

Feltételezem, hogy csak egyetlen autó érintett. A Bürök, Ormódi, Deres, Dobsinai utcákon és a Tamás közben tapasztaltam, mert ott fordulok meg.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Sajnos a VARIOPRESS típusú célgépeknek a sajátossága hogy a felépítményen lévő csap meghibásodhat, ezért fordulhat elő, hogy döntően a hulladékgyűjtő tartá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendszáma: KMH-173
  • Barta András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma találkoztam a kukásautóval, majdnem elhánytam magam a szagától. Ez a rendszáma: KMH-173

    Remélem, ez segít.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Barta András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Nagyajtai utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Túlcsordul a szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére