Megoldott

Kettő elhagyott jármű, közterületen

Anonim Járókelő

Házzal szembeni oldalon, mintegy kettő hete áll egy autó, nem mozdul, azelőtt soha nem láttuk. Az autó egy AUDI ((rsz: LWL-01*)
Pár méterrel odébb, kb. 10 napja, szintén egy elhagyottnak tűnő OPEL kisfurgon, szintén nem mozdul, azelőtt nem láttuk. (rsz: LBX-72*)
Kérem intézkedésüket, visszajelzésüket.
Köszönettel,
Rotter Oszkár

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Irhás árok 23

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Járőreink ellenőrizték a helyszínt, a gépjármű már nincs ott, illetve az oldal XI. kerület.

    Tisztelettel:

    Budapest Főváros XII. ker. Hegyvidéki Polgármesteri Hivatal
    Hegyvidéki R
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését, melyet továbbítottunk a Hegyvidéki rendészetnek.

    Üdvözlettel:
    Molnár Réka
    kommunikációs munkatárs

    Budapest Főváros XII. kerület
    Hegyvidéki Önkorm
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Lanos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Sashegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott, rendszám nélküli Audi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Kempelen Farkas utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére