Megoldott

Közlekedési lámpa - rossz beállítás

Anonim Járókelő

Forgalmas kereszteződésben nem működnek a közlekedési lámpák reggel (8 előtt biztosan nem), már egy hete, iskola, óvoda a közelben.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szabadság u. 86

Hozzászólások

  • Strasser Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését! Az Ön által megadott helyszínen lévő jelzőlámpa működését helyreállítottuk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üzemeltetési Főosztály
    [Le
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött KRESZ tábla.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Otthagyott terelőoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére