Megoldott

Sérült keret

FRISSÍTÉS: 2024.06.10.

A Vodafone válasza:
„A jelzett fedlap nem a Vodafone tulajdonát képezi.

-----

Tisztelt Illetékes!
A Bertalan Lajos utca - Kende utca sarkán található kisméretű fedlap kerete, így az utca sarka is darabos, sérült.
Kérem lehetőségük szerint javítani!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bertalan Lajos u. 17

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük visszajelzésed és a fotókat. Üdvözlettel: M.V.Klára
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Képes, köszönöm
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Bertalan Lajos utca - Kende utca sarkán található kisméretű fedlap kerete, így az utca sarka is darabos, sérült. Kérem lehetőségük szerint javítani!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.06.10. A Vodafone válasza: „A jelzett fedlap nem a Vodafone tulajdonát képezi. ----- Tisztelt Illetékes! A Bertalan Lajos utca...

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Vodafone"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fedlap - Villányi út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lágymányosi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lágymányosi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére